Kurzy pečení chleba

Naučím vás, jak si upéct chleba podle starého receptu. Těsto si připravíme podle tradiční receptury, mouky jsou semlety přímo u nás ve mlýně. Chleba děláme z chlebových mouk 50% pšeničná a 50% žitná.

Pečeme v klasické barokní peci. Kurzy jsou velmi oblíbené jak u dam tak i můžů. Pokud budete vědět, jak na to, tak si můžete upéct velmi dobrý chléb doma v troubě.

Neváhejte a přihlaste se na jarní termíny.

Kurzy jsou určeny pro dospělé.

 

Termíny jarních kurzů - rok 2017:

- sobota  4. března       od 9,00-13,00hod.

- sobota 18. března      od 9,00-13,00hod.

- sobota 8. dubna         od 9,00-13,00hod.

- sobota 22. dubna       od 9,00-13,00hod.

- sobota 13. května      od 9,00-13,00hod.


Při malém počtu účastníků se kurz ruší, již přihlášeným bude nabídnut jiný termín.

V případě zájmu skupiny (alespoň 10 lidí), je možné dohodnout jiný termín.


Cena kurzu: 540,-Kč    

Závaznou objednávku kurzu je třeba uplatnit nejpozději 10 dnů před konáním kurzu - preferujeme e-mail, event. telefonicky. V ceně je zahrnut vlastní kurz včetně vlastnoručně vyrobeného chleba + malé občerstvení.

Na kurz s sebou: asi 3l mísu + větší vařečku + zástěru

Dárkový poukaz - lze zakoupit předem jako dárek a termín posléze upřesnit, opět nejpozději 10 dnů před jeho konáním. V případě absence na kurzu ve sjednaném termínu se poukaz zpět neproplácí. Poukaz je platný po dobu 1 kalendářního roku od jeho vystavení.

Dopravní dostupnost k nám - viz mapka a adresa ve složce Kontakt. Autem možno až do mlýna, kde máme pro Vás připravené parkoviště pod mlýnem. Autobusem č. 313 (z Praha-Radotín nebo Černošice) nebo č. 309 (Metro Zličín nebo Praha-Radotín). V sobotu pouze č. 313.

Dovolujeme si Vás všechny pozvat a současně požádat o dochvilnost na začátek kurzů, tzn. raději pár minut u nás počkat, než se dostavit pozdě. Těšíme se.